Odbiór odpadów budowalnych i remontowych z terenu Gminy Kobylanka

Spółka Bio Star wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych, uzupełnia swoją ofertę o odbiór odpadów budowalnych i remontowych z terenu Gminy Kobylanka, w podstawianych kontenerach. Proponowana usługa Obejmuje odpady z rodzajów:

⇒ gruz,
 gruz budowlany,
 odpady budowlane,

 odpady remontowe.

 Świadczymy usługi wynajmu kontenerów o pojemnościach 5 m3, 6m3, 7 m3, 8 m3, 16m3 25m3, 30m3.

Świadczenie usługi podstawienia kontenera odbywać się będzie po kontakcie z Biurem Obsługi i ustaleniu zakresu świadczenia usługi. Podstawiony kontener na gruz lub odpady remontowe pozostawiamy na okres do 7 dni. Odbiór kontenera odbywa się po upływie deklarowanego okresu wynajmu, lub po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym.

Dla osób, które nie dysponują miejscem na ustawienie kontenera, proponujemy worki big bag. Worki o pojemności 1 m³ można zakupić w naszym Biurze Obsługi przy ul. Bogusława IV 15 w Stargardzie. Odbiór zgłoszonego telefonicznie do odbioru worka Big Bag odbywać się będzie po kontakcie z Biurem Obsługi i ustaleniu terminu.

Koszt zgodnie z cennikiem za odbiór kontenerów i worków plus opłata (transportowa) za odbiór kontenera spoza terenu Miasta Stargard –  250,00 zł  netto, natomiast za odbiór worka big-bag –  100,00 zł netto.

Zainteresowanych  zapraszamy do kontaktu:

Tel. 91 577 01 69  lub mail: zgloszenia@biostar.stargard.pl