Uwaga, w czerwcu przesunięcie terminu odbioru odpadów

Szanowni Mieszkańcy,

informujemy, że ze względu na przypadające święto w dniu 4 czerwca 2026 r. nastąpi przesunięcie odbioru odpadów komunalnych zmieszanych oraz gromadzonych selektywnie.

W 23 tygodniu 2026 roku (1 czerwca 2026 – 7 czerwca 2026 r.) odpady planowo odbierane w czwartek będą odebrane w piątek.

W tym tygodniu nie będzie odbioru odpadów wielkogabarytowych. Zgłoszenia z odbiorem odpadów wielkogabarytowych z 23 tygodnia zostaną odebrane w dniach 9 – 10 czerwca 2026 r.