O nas

Bio Star Sp. z o.o.

INFORMACJE OGÓLNE

Bio Star Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w wyniku wykonania Uchwały nr XXXV/314/2021 Rady Miejskiej w Stargardzie z dnia 22 czerwca 2021 roku w sprawie podziału spółki Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. i objęcia nowych udziałów przez Zakład Zagospodarowania Odpadów Stargard Sp. z o.o., przedmiotem było wydzielenie Zakładu Oczyszczania Miasta z MPGK Sp. z o.o. 

W wyniku połączenia i rejestracji zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym z dniem 1 kwietnia 2022 roku Spółka Bio Star, której siedziba znajduje się przy ul. Księcia Bogusława IV 15 w Stargardzie zapewnia bezpieczeństwo komunalne mieszkańców Miasta Stargard w zakresie świadczenia kompleksowych usług związanych z odbiorem i zagospodarowaniem odpadów, oczyszczaniem miasta oraz administrowaniem cmentarzami komunalnymi. 

Spółka posiada specjalistyczną flotę samochodową za pośrednictwem, której odbierane są odpady wytwarzane przez mieszkańców miasta oraz podmioty gospodarcze działające na terenie Stargardu. Prowadzi EKOPUNKT w ramach, którego funkcjonuje Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, Gminny Punkt Zbierania Odpadów Niebezpiecznych oraz Punkt Rzeczy Używanych. 

W celu zagospodarowania odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa prowadzona jest Instalacja Komunalna wraz ze składowiskiem odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne, kompostownią oraz sortownią odpadów selektywnie zbieranych w Łęczycy, gm. Stara Dąbrowa.

Zarząd

Prezes Zarządu
Sebastian Szwajlik
Wiceprezes Zarządu ds. operacyjno - handlowych
Katarzyna Rybaczuk
Wiceprezes Zarządu ds. techniczno – eksploatacyjnych
Bartosz Rudnicki

Rada nadzorcza

Przewodniczący – Zdzisław Rygiel

Sekretarz – Grzegorz Polak

Członek Rady – Lucyna Walawska

Członek Rady – Jarosław Chyliński

Członek Rady – Krystian Kowalski

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Skip to content